Kumanovë | Makina | Vetura | Hyundai | Lantra | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


12 Nën 10:31 Vetura , Manastir

Hyundai Lantra registrirana

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Nën 15:16 Vetura , Gjevgjeli

Hyundai Lantra

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Tet 18:12 Vetura , Shkup , Ilinden

Hyundai Lantra 1.8 TK

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Sht 03:19 Vetura , Shkup , Centar

Hynday Lantra

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 15:47 Vetura , Radovisht

Hyundai Lantra 1.8 GL Karavan

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Mar 13:58 Vetura , Gostivar

Hyundai Lantra

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Shk 10:23 Vetura , Shkup , Butel

AVTOMOBILI I JEEP KUPUVAM OD 95 DO 15 DAJTE PONUDA

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Jan 15:55 Vetura , Shkup , Aerodrom

Hyundai Lantra taxi verzija

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 19:58 Vetura , Shkup , Gjorce Petrov

Hyundai Lantra

500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 18:29 Vetura , Shkup

Hyundai Lantra karavan 1.8 benzin

1 000 EUR Намалена цена

Viti: 1996
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim