Berovë | Makina | Vetura | Hyundai | Terracan

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


20 Nën 15:58 Shitorja ,

HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI 4x4 150ks 04g AVTOCENTAR

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 15:44 ,

Hyundai Terracan super sostojba

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Tet 23:09 ,

Hyndai terracan 2.9 crd

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Sht 00:07 ,

Odlicno socuvan Hyundai Terracan 2.9CRDi

6 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 15:13 , ,

Hyundai Offroad

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Tet 18:00 ,

Hyundai Terracan Polsedna serija vo dobra sostojba

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Tet 08:35 ,

Hyundai Terracan

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Sht 23:35 ,

Hyundai Terracan

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Sht 17:52 , ,

Hyundai Terracan vo odlicna sostojba

5 000 MKD

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Në fillim