Berovë | Makina | Vetura | Hyundai | i20

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Sot 19:38 Shitorja ,

HYUNDAI I20 1.1 CRDI 75KS -14

6 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Nën 10:47 Shitorja ,

HYUNDAI I20 1.1CRDi 2012godina

4 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Nën 13:22 Shitorja , ,

HYUNDAI I20 1.4 CRDI -10 AUTO ZVEKI

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Nën 21:15 Shitorja ,

HYUNDAI i20 FABRIKA -12 1.2 BENZIN FUL OPR CH

4 799 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Nën 21:07 Shitorja ,

HYUNDAI i 20 FUL OPREMA10 GOD 1.4 CRDI ODLICNO

3 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Nën 21:07 Shitorja ,

HYUNDAI I20 1.4 CRDI DIZEL 13 GOD FUL OPR ODLICNO

4 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Nën 10:34 ,

HYUNDAI i20 1.2i BLUE DRIVE LPG PLIN 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Nën 10:16 Shitorja ,

HYUNDAI I- 20 1.4 CRDI ODLICNO -10 AVTO ALEX

4 680 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Gush 13:24 , ,

HYUNDAI I20 -10

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Në fillim