Kavadar | Makina | Vetura | Hyundai | i20

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Dje 19:48 Shitorja ,

HYUNDAI i20 FABRIKA -12 1.2 BENZIN FUL OPR CH

4 799 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Jan 11:26 , ,

HYUNDAI i20 -10 FULL OPREMA ATEST PLIN OD MKD

3 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Jan 10:52 Shitorja ,

HYUNDAI I20 1.1 CRDI 75KS -14

6 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Jan 10:29 Shitorja ,

Hyundai i20 1.4 CRDi Comfort

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Jan 16:34 Shitorja ,

HYUNDAI I- 20 1.4 CRDI ODLICNO -10 AVTO ALEX

4 680 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Dhj 16:44 Shitorja ,

HYUNDAI i20 -09 1.4 CRDi

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Gush 10:04 , ,

Ekstra cena TOP PONUDA

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Qer 08:08 ,

Hyundai I20 benzin plin

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Qer 13:16 , ,

HYUNDAI I20

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Jan 18:20 ,

Hyundai i20 -14

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Në fillim