Tetovë | Makina | Vetura | Hyundai | i20

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


21 Maj 08:16 Shitorja ,

HYUNDAI i20 FABRIKA -12 1.2 BENZIN FUL OPR CH

4 799 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Maj 10:29 Shitorja ,

HYUNDAI I20 1.1 CRDI 75KS -14

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 10:48 Shitorja ,

HYUNDAI i20 -09 1.4 CRDi

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Maj 09:16 Shitorja ,

HYUNDAI I- 20 1.4 CRDI ODLICNO -10 AVTO ALEX

4 680 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Gush 10:04 , ,

Ekstra cena TOP PONUDA

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Qer 08:08 ,

Hyundai I20 benzin plin

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Qer 13:16 , ,

HYUNDAI I20

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Jan 18:20 ,

Hyundai i20 -14

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Qer 16:47 ,

Hyundai i20

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Tet 19:36 , ,

Hyundai i20 -11

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim