Kavadar | Makina | Vetura | Hyundai | i30

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Sot 09:39 Shitorja ,

Hyundai i30 1.6 crdi neuvezuvano 150.000km

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:19 Shitorja ,

Hyundai I30 -09 1.6crdi

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Jan 14:32
Линк
, ,

HYNDAI I30 1.4CW

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Jan 10:40 , ,

Hyundai i30 1.6crdi 66kw -09

5 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Jan 20:16 , ,

Hyndai i30 benzin plin fabricki -10

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Jan 09:52 Shitorja ,

Hyundai i30 benzin/plin -09

4 690 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Jan 09:43 , ,

Hyundai I30

5 000 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Dhj 21:09 Shitorja , ,

HYUNDAI i30 1.6 CRDI -08 AutoBERN

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Dhj 13:55 Shitorja , ,

HYUNDAI I30 1.6CRDI 84KW -08

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Dhj 05:16 ,

Hyundai i30 1.6CRDI 128ks

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim