Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


05 Dhj 19:43 Vetura , Shkup , Kisella Voda

Hyundai I30 1.6crdi 66kw -09

4 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Dhj 18:02 Vetura , Shkup

Hyundai I30 2009 1.6crdi

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Dhj 12:17 Shitorja Vetura , Shkup

Hyundai i30 benzin/plin -09

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Dhj 10:34 Shitorja Vetura , Shkup

HYUNDAI I30 1.4 BENZIN 109KS SX

4 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Dhj 05:16 Vetura , Gostivar

Hyundai i30 1.6CRDI 128ks

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Nën 22:46 Vetura , Shkup , Kisella Voda

Hyundai i30 -121,6 CRDI TOVARNO Germanija

4 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Nën 11:00 Vetura , Ohër

Hyundai i30 1.6 CRDI

4 000 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim