Berovë | Makina | Vetura | Hyundai | ix35

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


25 Nën 15:48 Shitorja ,

Hyundai IX35 2.0 CRDi A/T -11

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Nën 11:43 , ,

Hyundai IX35 -14 2.0 4х4 ПРВ ГАЗДА

16 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Tet 13:33 , ,

Hyundai ix35 -12

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Gush 11:49 ,

Hyundai ix35

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Jan 10:52 ,

Hyundai iX35 2.0 crdi 4x4 -11

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Dhj 15:10 , ,

Hyundai ix 35

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Tet 01:04 , ,

Hyundai ix 35 1.7 CRDi, 2011 god.

12 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
24 Gush 16:10 , ,

Hyundai IX35 2.0 CRDI 4WD 135KW 184Hp

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
17 Maj 17:48 , ,

Hyundai ix35 1.7 CRDI

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim