Kumanovë | Makina | Vetura | Hyundai | ix35 | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


29 Tet 01:04 Vetura , Shkup , Karposh

Hyundai ix 35 1.7 CRDi, 2011 god.

12 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Tet 12:22 Vetura , Manastir

GARANCIJA I KASKO OSIGURAN HYUNDAI IX35 POVOLNO

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
06 Tet 18:29 Vetura , Shkup

Hyndai ix 35

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
19 Sht 11:55 Vetura , Shkup , Kisella Voda

Hyundai IX35

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Maj 17:48 Vetura , Shkup , Aerodrom

Hyundai ix35 1.7 CRDI

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Mar 17:50 Vetura , Prilep , Krivogashtan

Hyundai ix35 2.0 CRDi

15 500 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
19 Mar 18:48 Vetura , Shkup , Karposh

Hyundai ix35 2.0 4x4 diesel 185 ks

11 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Mar 13:25 Vetura , Shkup , Centar

Hyundai ix35

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Shk 18:57 Vetura , Kavadar

Hyundai ix35 ili moze zamena

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim