Berovë | Makina | Vetura | Isuzu

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


07 Pri 08:59 Shitorja ,

Isuzu D-Max Terensko

18 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Korr 23:58 ,

Isuzu Trooper 3.1DT

6 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Pri 20:11 ,

ISUZU TROOPER VO ODLICNA SOSTOJBA

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Dhj 17:41 ,

ISUZU MIDI 7+1 PATNICKO KOMEBE

1 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Gush 16:49 ,

ISUZU MIDI 7+1 PATNICKO KOMEBE -93

1 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Korr 18:57 ,

Isuzu Trooper -87

1 600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Sht 21:21 ,

Isuzu Trooper -02

7 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Sht 15:48 ,

Isuzu Trooper -02

7 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Qer 22:46 , ,

Isuzu Pick Up -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Pri 18:58 ,

Jeep Isuzi Trooper -92

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim