Berovë | Makina | Vetura | Jaguar | X-Type

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Sot 11:53 Shitorja , ,

Jaguar X-Type 2.2 dizel 2007god Avto M&S

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 08:29 ,

Jaguar X-Type 2.0d

4 490 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Tet 20:30 , ,

Jaguar X type 4x4 3.0 v6

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 15:51 ,

Jaguar X-Type 2.0D Executive

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Jan 19:35 ,

JAGUAR X-TUPE 2.2

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Sht 18:00 ,

Jaguar X-Type

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Gush 15:05 , ,

JAGUAR X-TYPE SPORT D -06

1 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 15:10 , ,

Jaguar X-type 2.1 v6 benzin/plin

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Korr 19:40 , ,

JAGUAR X-TYPE 2.0 TDI

3 300 EUR Намалена цена

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Korr 17:53 ,

Jaguar X-Type 4x4 -03

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim