Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


07 Dhj 09:30 Vetura , Strumicë

Jaguar X-Type 2.0d

4 890 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Sht 18:00 Vetura , Gostivar

Jaguar X-Type

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Gush 15:05 Vetura , Shkup , Karposh

JAGUAR X-TYPE SPORT D -06

1 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 15:10 Vetura , Shkup , Karposh

Jaguar X-type 2.1 v6 benzin/plin

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Korr 19:40 Vetura , Shkup , Kisella Voda

JAGUAR X-TYPE 2.0 TDI

3 300 EUR Намалена цена

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Korr 17:53 Vetura , Shkup

Jaguar X-Type 4x4 -03

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Qer 21:58 Vetura , Tetovë , Tearcë

Jaguar X-Type 2003v

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 15:43 Vetura , Veles

Jaguar X-Type

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Tet 13:56 Vetura , Shkup , Karposh

Jaguar X Type Benzin-Plin 183000 km 156hp

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Sht 22:10 Vetura , Strugë

Jaguar X-type

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim