Berovë | Makina | Vetura | Jeep | Compass

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Sot 18:24 ,

JEEP COMPASS 4X4 -09 -08 NE UVEZUVAN

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:02 ,

Jeep Compass -12

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Nën 19:52 Shitorja ,

JEEP COMPASS 2.0 CRD 140 KS KOZA 4X4 -08 MT Auto

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Nën 19:40 Shitorja ,

JEEP COMPASS 2.0 CRD 140 KS KOZA 4X4 -08 MT Auto

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Tet 17:16 , ,

Продавам Jeep Compass CRD 2.2 4x4

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Tet 11:47 , ,

ZAMENA ZA KOMBI

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Sht 00:41 , ,

JEEP COMPASS 2.0 CRD 140 KS KOZA 4X4 103КKW

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Korr 17:17 ,

Jeep Compass 4X4

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Korr 15:21 ,

Jeep Compass 2.2 crd

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 08:07 ,

Jeep Compass 2.0

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim