Berovë | Makina | Vetura | Jeep | Patriot

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Dje 20:07 , ,

JEEP PATRIOT 2.0 Diesel -07

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Nën 19:16 , ,

JEEP PATRIOT 4X4 2.0 CDTI 140KS 53.000KM!!!!

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Tet 01:03 ,

jeep patriot

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Sht 20:55 , ,

Jeep patriot

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 10:51 Shitorja , ,

Jeep Patriot 2.0 ekstra moze zamena

9 399 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Jan 18:29 ,

Jeep Patriot

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Pri 19:19 ,

JEEP PATRIOT 2.0 CRD 4X4 LIMITED EDITION

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Shk 18:08 ,

Jeep Patriot 2.0. Crd limiter edition 4×4

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Jan 12:51 ,

Jeep Patriot 2.0. Crd limiter edition

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim