Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Jeep

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Jeep | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 09:13
Линк
, ,

Jeep Grand Cherokee 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 09:13
Линк
, ,

Jeep Grand Cherokee 2012

20 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Pri 20:35
Линк
, ,

Jeep 4x4

4 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

Sot 17:02 ,

Jeep Compass -12

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:07 ,

Jeep Grand Cherokee SUMMIT

23 900 EUR Намалена цена

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:13
Линк
, ,

Jeep Grand Cherokee 2012

20 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:13
Линк
, ,

Jeep Grand Cherokee 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 19:33 , ,

Jeep Compass 2.2 CRD 163ks 4x4 ne e uvezen

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Pri 19:24 ,

JEEP COMPASS 4X4 -09 -08 NE UVEZUVAN

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Pri 19:08 , ,

JEEP GRAND CHEROKEE SUMMIT

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Pri 18:19 ,

Jeep Grand Cherokee

35 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Pri 00:09 Shitorja , ,

Jeep Patriot 4x4 2.0 TDI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 21:07 , ,

JEEP PATRIOT 2.0 Diesel -07

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 20:35 , ,

Jeep 4x4

4 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
12 Pri 18:58 Shitorja , ,

Jeep Grand Cherokee 2.7 crdi Off Road

8 900 EUR Намалена цена

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 15:38 Shitorja ,

Jeep Grand Cherokee

48 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
01 Pri 13:33 ,

Jeep Grand Cherokee 4x4 2014

39 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
26 Mar 16:34 , ,

JEEP COMPASS 4x4 mercedes motor

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Mar 12:37 , ,

Jeep Renegade 1.4 benzin 2018

17 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Mar 12:55 ,

Jeep Grand Cherokee 3.0 crd 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 19:40 Shitorja , ,

Jeep Grand Cheeroke 3.0 crd 2006 automatic

9 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 21:56 ,

Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 20:34 ,

grand cherokee

4 999 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Shk 23:05 ,

Jeep Grand Chereoke

4 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Shk 03:13 ,

Jeep Commander 4*4

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Shk 12:25 , ,

JEEP Grand Cherokee

32 500 EUR Намалена цена

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
03 Shk 11:43 ,

Jeep Commander 4*4

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Jan 09:40 Shitorja ,

JEEP CHEROKEE 2.8CRD 2006GOD

7 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Jan 15:48 Shitorja , ,

Jeep Cherokee 2.0 JTD

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
18 Jan 20:12 ,

Jeep Grand Cherokee 3.1 4x4

45 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 21:09 ,

Djip jeep grant cekoree

4 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Jan 17:08 ,

Jeep grant cerokee

4 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Jan 05:47 ,

Jeep grand cherokee 4.7 Benzin Gas plin

5 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Jan 12:47 , ,

Jeep Grand Cherokee

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 23:40 , ,

JEEP Grand Cheroke

6 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Jan 17:47 , ,

Jeep Grand Cherokee

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 02:03 ,

Jeep Compass 4x4

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Dhj 17:12 ,

Jeep Compass -15

11 000 EUR Намалена цена

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
19 Dhj 22:16 , ,

JEEP WRANGLER LJ UNLIMITED 4.0L

20 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Nën 14:37 ,

JEEP COMMANDER 3.0

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 21:40 ,

JEEP CHEROKEE 3.0 LIMITED

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 21:28 , ,

Jeep Grand Cherokee 3.7

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 14:03 ,

Jeep Grand Cherokee 2.5dizel Promocija

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Nën 09:50 , ,

Jeep Grand Cherokee Summit

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Jeep | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione