Kumanovë | Makina | Vetura | Kia | Carnival | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Dje 09:09 Vetura , Manastir

Kia Carnival 2.9 crdi 106 kw

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 12:37 Vetura , Shkup , Centar

Kia Carnival II 2.9 Dizel

2 000 EUR Намалена цена

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Nën 14:18 Vetura , Dibrë

KIA CARNIVAL AUTOMATIK 7SEDISTA

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Tet 14:23 Shitorja Vetura , Vinicë

KIA CARNIVAL SO FULL OPREMA -07

4 500 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Sht 20:25 Vetura , Shkup , Aerodrom

Kia Carnival ex 2.9

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 12:32 Vetura , Shkup , Butel

Kia Carnival EX 2.9

4 900 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Korr 01:37 Vetura , Shkup , Centar

Kia Carnival

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 20:55 Vetura , Shkup , Kisella Voda

Kia Carnival

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 15:22 Vetura , Shkup , Aerodrom

KIA CARNIVAL 2.9 CRDI -09

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim