Kavadar | Makina | Vetura | Kia | Cerato

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


20 Nën 22:05 , ,

Kia Cerato

990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 11:07 , ,

KIA CERATO 1.5CRDI dizel prv gazda kupena od MK

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Mar 18:30 , ,

KIA CERATO LX 1.5 CRDI PRV SOPSTVENIK

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
20 Sht 13:08 ,

Kia Cerato

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Qer 13:28 , ,

KIA CERATO 1.5 CRDI 101 HP ITNO

3 200 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Pri 21:46 , ,

Kia Cerato

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Tet 22:37 , ,

KIA Cerato Diesel

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 11:50 , ,

KIA CERATO 1.5 DIZEL -06

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Korr 12:20 ,

Kia Carato 2.0 crdi 115 hp -05

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim