Kavadar | Makina | Vetura | Kia | Clarus

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


27 Maj 23:59 , ,

Kia Clarus so atest plin povolno

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Dhj 10:37 , ,

Kia Clarus GLX -00 99KW

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Sht 13:22 , ,

KIA CLARUS PLIN A-TEST KLIMA REG

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Pri 20:49 , ,

KIA Clarus 2000 GLX

1 200 EUR Намалена цена

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Dhj 20:37 , ,

Kia Clarius

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 17:05 ,

Kia Klarus -01

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Nën 12:48 ,

Kia Clarus tng karavan vo ispravna sost

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Sht 20:25 , ,

Kia Clarus -99

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Maj 01:01 , ,

KIA CLARUS SO ATESTIRAN PLIN -99

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Maj 15:51 , ,

KIA CLARUS -99

950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim