Kumanovë | Makina | Vetura | Kia | Picanto | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


15 Nën 16:24 Vetura , Shkup , Karposh

Kia Picanto 1.0

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Tet 19:10 Vetura , Shkup , Kisella Voda

KIA PICANTO PRV SOPSTVENIK

2 890 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Tet 13:12 Vetura , Shkup , Butel

Kia Picanto 1.0 -09 Benzin so klima

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
26 Sht 14:22 Vetura , Strumicë

Kia Pikanto AVTOMATIK

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Sht 23:13 Vetura , Shkup , Aerodrom

Kia Picanto

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
11 Gush 19:09 Vetura , Shkup , Karposh

KIA PICANTO EX kako novo

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Korr 15:32 Vetura , Shkup , Ilinden

Kia Picanto

2 650 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Korr 16:42 Vetura , Manastir

Kia Picanto 1.1 CRDI -06

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim