Kumanovë | Makina | Vetura | Kia | Pride | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


24 Shk 23:39 Vetura , Shkup , Gazi Babë

Kia Pride

850 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Shk 18:33 Vetura , Shkup , Aerodrom

Kia Pride sedan

1 050 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Nën 21:23 Vetura , Kratovë

Kia Pride sedan

1 350 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Dhj 22:15 Vetura , Manastir

Kia Pride dobro socuvana registrirana

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
01 Qer 21:15 Vetura , Shkup , Gjorce Petrov

Kia Pride

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Shk 21:40 Vetura , Shkup , Aerodrom

Kia Pride lx 1.3 tng

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Qer 14:12 Vetura , Shtip

Kia Pride sedan cuvan vo garaza prv sopstvenik-96

1 400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Pri 09:56 Vetura , Shkup , Centar

Kia Pride -95

Viti: 1995
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim