Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Sot 18:14 Vetura , Veles

Kia Rio 1.4 Itno i povolno

150 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Nën 17:40 Vetura , Shkup , Karposh

Kia Rio 1.4 CRDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Nën 07:27 Vetura , Kriva Pallankë

Kia Rio 1.1

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
23 Sht 18:04 Vetura , Shkup , Karposh

Kia Rio

6 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Sht 20:56 Vetura , Shkup , Karposh

Kia Rio 1.4 CRDI

6 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Sht 21:38 Vetura , Kumanovë

Kia Rio

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 01:44 Vetura , Shkup

Kia RIO

3 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 00:59 Vetura , Shkup , Kisella Voda

Rio Kio

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 16:24 Vetura , Kumanovë

KIA RIO DIZEL

3 050 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim