Berovë | Makina | Vetura | Kia | Shuma

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


21 Sht 22:33 ,

Kia Shuma

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Sht 21:24 ,

Kia Shuma

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Qer 08:36 ,

KIA SHUMA 1.5 BENZIN PLIN

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Pri 13:45 , ,

Kia Shuma

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Mar 20:16 , ,

Kia Shuma

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Gush 10:08 , ,

KIA SHUMA 1.5 -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim