Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


08 Dhj 19:57 Vetura , Strumicë

KIA SPORTAGE 1.6 135hp VO EXTRA SOATOJBA

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Qer 18:25 Vetura , Strumicë , Novosellë

Kia Sportage -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Gush 20:52 Vetura , Strumicë , Novosellë

Kia Sportage -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Pri 21:48 Vetura , Strumicë , Vasilevë

KIA SPORTAGE 2.0 TNG 4×4

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Sht 20:32 Vetura , Strumicë

Kia Sportage -05

4 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 05:22 Vetura , Strumicë

Kia Sportage -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Tet 20:54 Vetura , Strumicë , Novosellë

Kia Sportage -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim