Sveti Nikollë | Makina | Vetura | Kia | Sportage

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Dje 16:08 , ,

Kia Sportage -08 CRDi 2.0 117 ks 4x4 AWD

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:47 ,

KIA Sportage 2.0

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 22:26 , ,

KIA SPORTAGE 4X4 Dizel -08 MK- Reg

5 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Shk 19:57 ,

KIA SPORTAGE 1.6 135hp VO EXTRA SOATOJBA

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Shk 00:25 ,

KIA SPORTAGE 4X4 DIZEL -08

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Shk 12:13 ,

Kia Sportage 1.6 GDI 135ks

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
06 Shk 19:19 Shitorja ,

KIA SPORTAGE 2.0 CRDI FUL OP -09 REDIZAJN EXTRA

5 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Shk 16:39 , ,

KIA SPORTAGE 2.0 CRDI 4X4

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Nën 23:02 , ,

Kia Sportage odlicno socuvan

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
15 Nën 06:51 , ,

Kia Sportage -19

16 949 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim