Berovë | Makina | Vetura | Kia | cee´d Sporty Wagon

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


26 Qer 20:37 , ,

KIA CEED SW 1.4 TNG Neuvezuvana

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
12 Mar 02:36 , ,

KIA CEED SW 1.4 16v 2009 - NEUVEZUVANA

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Mar 18:17 ,

Kia Ceed SW 1.6 crdi 90ks -08

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Gush 16:26 ,

KIA cee'd Sporty Wagon

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
26 Dhj 12:50 , ,

KIA CEED SW 1.6 crdi

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Gush 07:03 ,

KIA CEED SW 1.4 -09

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
22 Mar 02:13 ,

Kia Cee`d Sporty Wagon -10

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim