Berovë | Makina | Vetura | Kia | cee´d

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Dje 20:48
Линк
, ,

KIA CEE'D Sporty Wagon

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Nën 10:08 Shitorja , ,

Kia Ceed 1.6crdi Full AutoMilano 6mes.garancija

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Nën 21:28 , ,

KIA Ceed 2008 1.4, plin

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 18:24 , ,

Kia Ceed 1.6CRDI- 66KW 2007God.

3 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Nën 10:15 Shitorja ,

KIA CEED FACELIFT 1.6 CRDI -10 NOVO

5 580 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Tet 10:27 , ,

Peugeot 207 SW 1.4 70kw 12.2010 90000km kako nova

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
06 Tet 04:13 , ,

Kia ceed so fabricki vgraden plin

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Tet 19:09 , ,

KIA SEED 1.4 benzin- plin

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Sht 10:01 , ,

Kia Ceed -09

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Sht 12:26 Shitorja ,

Rent a car Kia Ceed

1 292 MKD / ditë

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Në fillim