Kavadar | Makina | Vetura | Kia | cee´d

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


15 Jan 17:08 Shitorja ,

KIA CEE'D 1.6i -07 -98 000km

3 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Jan 10:28 Shitorja ,

KIA CEED 1.6 DIZEL -08 EKSTRA SOSTOJBA

3 650 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Dhj 05:10 , ,

KIA CEED 1.4

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Tet 21:22 ,

KIA CEED 1.4 -08

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Korr 10:15 , ,

Kia Ceed vo odlicna sostojba

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Maj 20:47 , ,

Kia Ceed 1.4 so 43.000 km -10

2 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Pri 11:45 , ,

Kia cee`d

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Dhj 22:31 , ,

Kia Ceed

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Dhj 11:44 , ,

Kia cee`d

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim