Dojran | Makina | Vetura | Kia

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


18 Mar 11:36 ,

Kia Sportage 2.2 68kw -99

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Mar 19:39 ,

Kia Sorento

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 18:55 ,

Kia Sorento

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 00:22 , ,

KIA SEPHIA 99 -00 REGISTRIRANA I SOCUVANA

1 550 EUR Намалена цена

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim