Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Dje 19:57 Vetura , Strumicë

KIA SPORTAGE 1.6 135hp VO EXTRA SOATOJBA

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Sht 14:22 Vetura , Strumicë

Kia Pikanto AVTOMATIK

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Qer 19:08 Vetura , Strumicë , Vasilevë

Kia Sorento -03

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Qer 18:25 Vetura , Strumicë , Novosellë

Kia Sportage -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Gush 20:52 Vetura , Strumicë , Novosellë

Kia Sportage -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Pri 13:34 Vetura , Strumicë

Kia Sorento 2.5 4x4

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 21:48 Vetura , Strumicë , Vasilevë

KIA SPORTAGE 2.0 TNG 4×4

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Dhj 22:00 Vetura , Strumicë , Vasilevë

KIA CARNEVAL

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Dhj 20:37 Vetura , Strumicë , Vasilevë

Kia Clarius

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 15:51 Vetura , Strumicë

Kia Ceed 1.4 / 109 ks CENATA NE E FIKSNA

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim