Kumanovë | Makina | Vetura | Lada | 1200 | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


14 Qer 20:05 Vetura , Kriva Pallankë

Lada Riva 1.5

250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
31 Maj 18:54 Vetura , Shkup , Aerodrom

LADA 1200

600 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Mar 14:47 Vetura , Veles , Çashkë

Lada 1200

400 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Qer 12:56 Vetura , Manastir

Specijalno pogrebalno vozilo

Viti: 1993
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
28 Mar 22:51 Vetura , Shkup , Gazi Babë

Lada karavan

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Tet 14:05 Vetura , Strumicë

Lada 1200 karavan -82

Viti: 1982
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
29 Shk 23:33 Vetura , Shkup , Kisella Voda

Lada 1200 karavan -86

500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Tet 00:09 Vetura , Strumicë

LADA 1200 SO POMINATI 20000KM -87

500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Tet 18:15 Vetura , Kavadar

LADA 1200 -70

Viti: 70-at
Kilometrazha: > 500 000
Në fillim