Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


05 Tet 13:50 Vetura , Strumicë

Lada Niva

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 09:48 Vetura , Strumicë

Lada Niva so atestiran plin

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 13:50 Vetura , Strumicë , Novosellë

Lada niva

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Gush 12:34 Vetura , Strumicë

Lada Niva -04

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
04 Dhj 09:14 Vetura , Strumicë

Lada Niva -00

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim