Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Lada

110 , 103
111 , 28
112 , 32
1200 , 9
2107 , 12
2110 , 6
2111 , 3
2112 , 1
Aleko , 6
Kalina , 3
Niva , 273
Nova , 1
Samara , 95

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Lada | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 02:29 , ,

Lada 110

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 09:52 Shitorja ,

Lada Niva 4x4 so 5 vrati

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:52 Shitorja ,

LADA NIVA 4X4 URBAN NOVI VOZILA

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 19:44 , ,

Lada Niva 1.7 benzin 2000

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Maj 11:33 Shitorja ,

LADA 110 1.5i 53kw 81.000km 2000god. AVTOCENTAR

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
06 Maj 00:32 ,

Polovni delovi za poveke tipovi na vozila

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Pri 10:23 , ,

Prodavam lada samara

300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 21:51 , ,

LADA 1200

Viti: 1980
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Pri 00:36 ,

Lada niva 4x4

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Mar 10:03 ,

Lada niva 2007 God benzin plin

2 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 03:41 ,

Lada Niva 1.6

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
23 Mar 00:36 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

999 MKD

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Mar 03:25 ,

Se prodava lada samara

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Mar 15:23 ,

Lada Niva 1.9d 2001

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Mar 23:22 , ,

LADA 1500 PRV SOPSTVENIK

1 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Mar 13:04 ,

Lada 112 -01

900 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
21 Shk 23:55 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

543 MKD

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 03:16 , ,

Лада 110 Бензин/Плин

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
03 Shk 16:16 , ,

Lada Karavan

350 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Shk 13:21 ,

LADA NIVA 4X4

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
01 Shk 01:59 , ,

Lada 110 so plin

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Jan 13:13 , ,

Se prodava Lada vo top sostojba

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Jan 01:55 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

45 676 MKD

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Jan 19:21 ,

Se prodava

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Jan 12:01 ,

Lada Niva 2107

350 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Dhj 22:31 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

3 222 MKD

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Dhj 17:45 , ,

Prodavam Lada Niva 4x4 1.9

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Dhj 13:34 ,

Lada Niva 4x4 Dizel

3 150 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Nën 21:53 , ,

ЛАДА 110 2000 ГОДИНА

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Nën 17:12 ,

Lada Niva/ лада нива 2001 plin/ benzin

Viti: 2001
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
31 Tet 08:03 ,

Lada niva 1.7

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Tet 11:43 , ,

Lada Niva 1600 dolga

1 400 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Tet 22:31 , ,

Se prodava Lada 111 karavan

200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
14 Tet 21:41 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

3 222 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Tet 20:04 , ,

LADA SAMARA

Viti: 1996
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Tet 03:08 ,

Lada niva 1.7 vo odlicna sostojaba

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Sht 08:43 ,

LADA NIVA

1 850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
22 Sht 14:30 , ,

Delovi za Lada Niva

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Sht 00:20 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

222 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Sht 14:19 , ,

Lada Samara -95

18 000 MKD

Viti: 1995
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Sht 21:34 , ,

Lada Samara

400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Gush 09:17 ,

Polovni delovi za poveke marki na avtomobili

33 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Gush 23:24 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

3 333 MKD

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Gush 21:11 , ,

Lada Niva

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Korr 13:33 , ,

Lada Samara -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
06 Korr 00:37 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

555 MKD

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Korr 18:26 , ,

Lada niva 2008

11 111 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
24 Qer 18:25 , ,

Lada samara 1500

650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Qer 09:28 ,

Lada Samara -93

400 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 75 000 - 79 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Lada | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione