Bosilovë | Makina | Vetura | Lada | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


12 Nën 21:14 Vetura , Strumicë , Novosellë

Lada 110

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Tet 13:50 Vetura , Strumicë

Lada Niva

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 09:48 Vetura , Strumicë

Lada Niva so atestiran plin

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 13:50 Vetura , Strumicë , Novosellë

Lada niva

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Gush 17:02 Vetura , Strumicë , Vasilevë

Lada Samara 1300 S

Viti: 1994
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Shk 16:05 Vetura , Strumicë , Vasilevë

Lada Riva

660 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Jan 19:10 Vetura , Strumicë , Novosellë

Lada Samara 1.5 plin

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Tet 14:05 Vetura , Strumicë

Lada 1200 karavan -82

Viti: 1982
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
08 Gush 12:34 Vetura , Strumicë

Lada Niva -04

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Në fillim