Berovë | Makina | Vetura | Lancia | Dedra

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


14 Maj 00:06 , ,

Lancia Dedra registrirana

500 EUR Намалена цена

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 21:44 ,

Lancia Dedra 1.8 bezin plin atest

500 EUR Намалена цена

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Maj 23:23 ,

Lancia Dedra 1.9 TDI LS

1 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Shk 18:55 , ,

Lancia Dedra so alarm itno

600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 16:35 ,

Lancia Dedra

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 14:23 , ,

Lancia Dedra

650 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 13:40 ,

Lancia Dedra

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Pri 11:54 , ,

Lancia Dedra

500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Pri 16:55 ,

LANCIA DEDRA 1.8i - 94g

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Tet 22:35 , ,

LANCIA DEDRA TURBO DIZEL -95

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim