Berovë | Makina | Vetura | Lancia | Delta

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Sot 22:14 , ,

LANCIA DELTA 1.4T-JET 150KS PRV SOPSTVENIK

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:57 ,

LANCIA DELTA 1.9 MJTD TwinTurbo 16V

5 000 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 07:44 Shitorja ,

LANCIA DELTA 1.9 multijet PANORAMA Full oprema

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Nën 12:00 Shitorja ,

LANCIA DELTA 1.6 JTDM

4 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Nën 17:14 ,

Se prodava Lancia Delta 2,0 165 ks perfektna

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 09:59 Shitorja , ,

LANCIA DELTA 1.6 TDI EU 5 -09 AUTO ZVEKI

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Tet 10:35 Shitorja ,

Lancia Delta -17

55 EUR / ditë

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
01 Sht 13:11 , ,

Lancia Delta 1.4T benzin Platino

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
06 Nën 23:08 ,

Lancia Delta mnogu socuvano

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim