Sveti Nikollë | Makina | Vetura | Lancia | Delta

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 16:57 ,

LANCIA DELTA 1.9 MJTD TwinTurbo 16V

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 10:16 Shitorja ,

Lancia Delta 1.6 multijet panorama moze i zamena

5 199 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Nën 23:08 ,

Lancia Delta mnogu socuvano

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Pri 01:32 , ,

Lancia Delta 1,6D 120ks - Najvisoko nivo na oprema

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Pri 20:53 ,

Lancia Delta

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Shk 11:36 ,

Lanica Delta 1.6 plin benzin

700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Nën 23:49 ,

LANCIA DELTA 1.6 -12

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Nën 13:42 ,

Lancia Delta 1.6 benzin plin

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Tet 09:28 , ,

LANCIA DELTA 1.4 T-JET -10

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim