Sveti Nikollë | Makina | Vetura | Lancia

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


31 Mar 22:33 ,

LANCIA Ypsilon 1.2 ful oprema

1 750 EUR Намалена цена

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Mar 17:57 ,

LANCIA DELTA 1.9 MJTD TwinTurbo 16V

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 12:06 , ,

LANCIA MUSA 1.3 66KW -07 PERFEKTNA

3 190 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Mar 09:37 ,

Lancia Musa 1.9 JTD

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 09:53 , ,

LANCIA LYBRA 2.4 DIZEL -01 KLIMA NAVI KAKO NOVO

1 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 00:36 , ,

LANCIA DELTA 1.6 MULTIJET PANORAMA

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Mar 10:41 Shitorja , ,

Lancia Musa 1.4benz PLIN -07 Ful Oprema

2 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Mar 12:22 , ,

Lancia Phedra 2.2 dizel -08 inter guma

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Mar 11:44 Shitorja , ,

LANCIA MUSA 1.3 m-jet REG 10/2020 MOBIL STEF

3 150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim