Berovë | Makina | Vetura | Lexus | IS 250

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


25 Korr 00:36 , ,

lexus is 250

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Shk 12:00 , ,

Lexus IS 250 sedan -08

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Tet 10:33 ,

LEXUS IS 250

7 000 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 20:42 , ,

Lexus IS 250

9 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Maj 14:20 , ,

Lexus IS 250 sport Moze zamena

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 17:22 , ,

Lexus IS 250

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Maj 12:12 , ,

Lexus IS 250

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim