Kërçovë | Makina | Vetura | Lexus | IS 300

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


24 Shk 23:15 ,

Lexsus IS 300h f sport

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Shk 08:58 Shitorja ,

LEXUS IS 300 HYBRID LUXURY 2.5 D-VVT-I 223HP -14

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Nën 16:03 ,

Lexus is300h 2014 85000km

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
12 Jan 11:03 , ,

Lexus IS 300 hybrid

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
28 Korr 15:40 ,

LEXUS IS 300h

19 500 EUR Намалена цена

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Mar 12:19 ,

Lexus IS 300h 11 -15 stranski tablici

38 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
16 Jan 09:49 , ,

LEXUS IS 300 HIBRID

28 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Në fillim