Manastir | Makina | Vetura | Lexus | IS-серии | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


27 Nën 16:20 Vetura , Shkup

LEXUS IS300H -13 Zamena

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Nën 16:03 Vetura , Strugë

Lexus is300h 2014 85000km

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
09 Sht 13:42 Vetura , Gostivar

Leksus Is 220 dizel

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 17:50 Vetura , Gostivar

Lexus Is 220 Disel uvezen od Svajcarija

11 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 15:08 Vetura , Shtip

LEXUS IS 220d desen volan

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 11:03 Vetura , Shkup , Gazi Babë

Lexus IS 300 hybrid

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
22 Tet 10:33 Vetura , Kavadar

LEXUS IS 250

7 000 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 20:42 Vetura , Shkup , Aerodrom

Lexus IS 250

9 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Korr 15:40 Vetura , Negotinë

LEXUS IS 300h

19 500 EUR Намалена цена

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Qer 20:26 Vetura , Shtip

LEXUS IS 220d NAJFULL

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim