Sveti Nikollë | Makina | Vetura | Lexus | IS-серии

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


24 Shk 23:15 ,

Lexsus IS 300h f sport

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Shk 18:06 , ,

LEXUS IS220d Business Luxury -07

7 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 08:58 Shitorja ,

LEXUS IS 300 HYBRID LUXURY 2.5 D-VVT-I 223HP -14

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Shk 12:00 , ,

Lexus IS 250 sedan -08

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Shk 03:40 ,

2018 Lexus LS 500

16 130 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Nën 16:03 ,

Lexus is300h 2014 85000km

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
09 Sht 13:42 ,

Leksus Is 220 dizel

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 17:50 ,

Lexus Is 220 Disel uvezen od Svajcarija

11 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 15:08 ,

LEXUS IS 220d desen volan

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 11:03 , ,

Lexus IS 300 hybrid

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Në fillim