Kumanovë | Makina | Vetura | Lexus | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Dje 11:58 Vetura , Shkup

Lexus CT 200h

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 10:33 Vetura , Shkup

Lexus NX 300h

35 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:34 Shitorja Vetura , Shkup

LEXUS RX 450 HYBRID 313HP 4X4 PREMIUM

13 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 10:59 Vetura , Gostivar

Lexus RX 300

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Nën 16:03 Vetura , Strugë

Lexus is300h 2014 85000km

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
09 Nën 10:27 Vetura , Shkup

LEXUS IS300H -13

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Nën 10:06 Vetura , Shkup , Centar

LEXUS RX 400H

16 500 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Nën 16:03 Vetura , Kërçovë

LEXUS RX 400 Hybrid Benzin Elektro

11 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Nën 13:41 Shitorja Vetura , Shkup

Lexus GS 450 x

14 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Sht 13:42 Vetura , Gostivar

Leksus Is 220 dizel

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim