Sveti Nikollë | Makina | Vetura | Lexus

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


24 Shk 23:15 ,

Lexsus IS 300h f sport

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Shk 10:58 ,

Lexus RX 300

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Shk 18:06 , ,

LEXUS IS220d Business Luxury -07

7 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 08:58 Shitorja ,

LEXUS IS 300 HYBRID LUXURY 2.5 D-VVT-I 223HP -14

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Shk 12:00 , ,

Lexus IS 250 sedan -08

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Shk 03:40 ,

2018 Lexus LS 500

16 130 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Shk 18:54 ,

Lexus CT 200h

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Jan 15:27 , ,

LEXUS RX 400H

16 500 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Nën 15:40 ,

LEXUS RX 400 Hybrid Benzin Elektro

11 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Nën 16:03 ,

Lexus is300h 2014 85000km

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Në fillim