Vallandovë | Makina | Vetura | MINI | Cooper D

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


03 Qer 13:53 , ,

mini cooper D 1.6 so full inter guma

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Qer 13:47 , ,

MINI COOPER 1.6 Diesel - 110KS 6BRZ. SPORT - 2009

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Maj 19:41 , ,

Mini Cooper D 1.6 d bmw motor so 6 brzini

5 600 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 16:08 ,

Mini Cooper 1.6d

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Jan 09:47 ,

Mini Cooper D -11

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Nën 20:49 , ,

Mini Cooper -09 fabrika

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Sht 22:08 ,

Mini Cooper D 1.6 -08

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Sht 19:25 ,

MINI COOPER D 1.6D KOZHA 174000km NOV MAKS AUTO

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Gush 10:29 Shitorja ,

Mini Cooper D 1.6HDI

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 09:16 ,

Mini Cooper D 1.6

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim