Kërçovë | Makina | Vetura | Mazda | CX-5

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


24 Korr 18:01 , ,

Mazda cx-5 2.2 revolution 4x4

16 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Maj 14:38 , ,

Mazda CX 5 2.2 AWD

17 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Shk 14:43 ,

Mazda CX-5 2.0i AWD Revolution SD Automatic

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Pri 21:48 , ,

Mazda CX-5 -15

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Shk 00:24 , ,

Mazda CX 5 -15

34 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim