Kumanovë | Makina | Vetura | Mazda | CX-5 | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


24 Korr 18:01 Vetura , Shkup , Aerodrom

Mazda cx-5 2.2 revolution 4x4

16 900 EUR Намалена цена

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Maj 14:38 Vetura , Shkup , Karposh

Mazda CX 5 2.2 AWD

17 900 EUR Намалена цена

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Shk 14:43 Vetura , Manastir

Mazda CX-5 2.0i AWD Revolution SD Automatic

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Pri 21:48 Vetura , Shkup , Centar

Mazda CX-5 -15

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Shk 00:24 Vetura , Shkup , Centar

Mazda CX 5 -15

34 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim