Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Mazda

121 , 8
2 , 44
3 , 147
323 , 86
5 , 45
6 , 198
626 , 62
929 , 2
B series , 3
BT-50 , 1
CX-3 , 2
CX-5 , 9
CX-7 , 31
Demio , 2
E series , 1
MPV , 9
MX-3 , 1
MX-5 , 3
Mazda2 , 4
Mazda3 , 7
Mazda5 , 6
Premacy , 28
RX-8 , 15
Tribute , 7
Xedos , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Mazda | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

16 Maj 23:34
Link:
, ,

Mazda 3 dizel 110kw 150ks 2011

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 01:09
Link:
,

Mazda Premacy 2.0 TD 74KW

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Dje 22:38 ,

Mazda 5 -06

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:22 ,

Mazda 2 1.3 benz full oprema 2009

3 899 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:40 Shitorja , ,

Mazda CX-3 1.5 CD 105

14 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 11:32 ,

Mazda 6 2.2D 184ks CD exclusive

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 11:28 ,

Mazda 6 2.2D 184ks CD exclusive

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 09:53 Shitorja , ,

Mazda 3 1.6hdi AutoMilano sest meseci garancija

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:43 Shitorja , ,

Mazda 3 2.0d AutoMilano sest meseci garancija

4 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Maj 23:24 ,

MAZDA 2 1,4 DIZEL EKSTRA GERMANIJA

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Maj 20:44 , ,

Mazda RX-8

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Maj 15:49 ,

Mazda 6 kupena od salon vo Skopje Odlicen

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
17 Maj 13:41 , ,

Mazda 6 2.0 CD136 TE

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 12:39 Shitorja ,

Mazda 6 2.0 CD 140ks 2009 novo

6 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 09:09 ,

Mazda 626 DITD Hatchback

2 800 MKD

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Maj 08:13 , ,

MAZDA CX7 2.3 BENZIN PLIN 260KS 6M/T PREMIUM MK

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 00:59 , ,

Mazda 6 2.0 136ks

2 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 23:34
Link:
, ,

Mazda 3 dizel 110kw 150ks 2011

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Maj 22:39 , ,

Се продава Mazda 6

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Maj 19:46 Shitorja ,

MAZDA 2 1.4 HDI 51 kW.2007 god.

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Maj 17:52 Shitorja ,

MAZDA 6

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 17:49 , ,

Mazda 3

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Maj 15:44 , ,

Mazda 5

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 14:08 ,

Mazda 626

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 08:27 Shitorja ,

Mazda 6 2.0CD 140ks exclusive model 2009

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 08:26 Shitorja ,

Mazda 6 2.0 CD 140ks ultra exclusive

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Maj 22:45 Shitorja ,

Mazda 3 1.6 hdi 110ks 2006 ekstra

3 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Maj 23:36 , ,

Mazda 2 so klima 1.4 benzin 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Maj 22:35
Link:
, ,

Mazda 3 1.4 86ks 2005

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Maj 20:53 Shitorja , ,

Mazda 2 1.3i 55kw benzin 2009 Auto Kodeks

4 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Maj 16:28
Link:
,

Mazda Premacy 2.0 TD 74KW

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Maj 16:28 , ,

Mazda 6 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 15:12 , ,

Mazda 2 1.4 benzin 2010 so klima

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Maj 00:34 Shitorja , ,

Mazda CX-7 4X4 2.2 D 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 16:41 Shitorja ,

Mazda 6 1.8i benzin so klima moze i zamena

2 990 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 12:33 Shitorja , ,

Mazda CX-7 2.2d 127kw 4X4 full moze zamena

11 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 03:43 ,

Mazda 6

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 20:44
Link:
, ,

MAZDA 3 - 2009 godina PLIN

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Maj 09:57 Shitorja ,

Mazda 6 2.0 D 140ks facelift koza xenon pdc 2009 MT Auto

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Maj 01:09 ,

Mazda Premacy 2.0 TD 74KW

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Maj 13:31 ,

Mazda 6

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Maj 23:44 , ,

MAZDA 2 /1.3 benzin 2009 Swiis Auto

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Pri 20:04 , ,

MAZDA CX 7 2010 GOD

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Pri 20:24 , ,

Mazda 6 2.2 SkyActiv D 175 hp 2013

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Pri 03:36 Shitorja ,

MAZDA 323 F V (BA) Hatchback 1.5l 16V Plin/Benzin so 5 vrati

3 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Pri 10:02 Shitorja , ,

MAZDA 2 1.4TDI -07 AVTO PLAC DIRALA AVTOMOBILI

2 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Pri 16:19 Shitorja ,

MAZDA 2 1.2 BENZIN

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Pri 17:56 ,

MAZDA 3 1.6 HDI ××REDIZAJN MODEL 2009 ×× GRATIS REGISTRACIJA

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Pri 13:25 Shitorja , ,

Mazda CX-7 4x4 2.2 173 hp

8 390 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Pri 10:00 ,

Mazda 6 2.0cd 2010 moze zamena

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Mazda | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione