Vallandovë | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | A 160

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Dje 18:40 Shitorja ,

Mercedes A 160 CDI 4L/100km UNIKAT - 07

3 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:12 , ,

MERCEDES BENZ A CLASS 160CDI 81HP 2007 GOD ODLICNA

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 11:50 ,

Mercedes-Benz A160 CDI KLIMA UVOZ OD GERMANIJA

4 600 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 04:21 , ,

Mercedes-Benz A 200 CDI

4 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Qer 20:20 , ,

Mercedes-Benz A 200 CDI

4 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Maj 02:10 Shitorja ,

Polovno vozilo Mercedes Benz A160

14 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 16:36 Shitorja ,

MERCEDES-BENZ A 160 CDI AVANTGARDE -08 ODLICEN

3 980 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Maj 03:19 , ,

MERCEDES-BENZ A 160 CDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim