Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Mercedes-Benz

A 140 , 102
A 150 , 36
A 160 , 178
A 170 , 450
A 180 , 178
A 190 , 12
A 200 , 40
A 210 , 2
A 250 , 1
A 45 AMG , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Mercedes-Benz | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

03 Maj 11:55
Link:
, ,

Mercedes-Benz A180 kupen vo Mak Auto Star

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999

Sot 11:50 ,

Mercedes-Benz A160 CDI KLIMA UVOZ OD GERMANIJA

4 600 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:45 ,

MERCEDES A 180 CDI AMG 2014G

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:41 ,

MERCEDES A 180 CDI AMG 2014G

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:28 , ,

Mercedes-Benz A 170

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:10 ,

Mercedes-Benz A 180 CDI

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:36 Shitorja ,

Mercedes-Benz A 160 CDI avantgarde 2008 Avto Alex Veles

3 980 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 01:28 , ,

Mercedes-Benz A 170

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 20:54 Shitorja , ,

Mercedes-Benz A 180cdi Elegance 2006 full oprema

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Maj 19:11 , ,

Mercedes-Benz A180 109ks 2007 avangarde

3 750 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Maj 19:07 , ,

Mercedes-Benz A180 109ks 2007 avangarde

3 750 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Maj 17:04 Shitorja ,

Mercedes-Benz A 180 CDI neuvezuvan

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Maj 11:34 , ,

Mecedes-Benz A 160 klasa -06

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
11 Maj 09:32 Shitorja ,

Mercedes A 200 cdi avantgarde facelift model 2006 novo

4 390 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 09:23
Link:
,

Mercedes-Benz A Class 180 so MK registracija

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 09:18
Link:
,

Mercedes-Benz A Class 180 so MK registracija

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 09:15 , ,

Mercedes-Benz A 180 dizel 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 02:26 , ,

Mercedes-Benz A 180

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 01:21 ,

Mercedes-Benz A 180 2.0cdi -05

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 00:36 Shitorja , ,

Mercedes A 160 cdi 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Maj 00:06 , ,

Mercedes-Benz A Class 140

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Maj 23:57 ,

Mercedes-Benz A 140

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
10 Maj 23:15 ,

Mercedes-Benz A 170

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Maj 11:55 Shitorja ,

Mercedes-Benz A180 cdi 80kw sest brzini 2005 Avtocentar

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 11:52 ,

Mercedes-Benz A160 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 08:12 , ,

Mercedes vo odlichna sostojba so TNG

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 22:34 Shitorja , ,

Mercedes-Benz B 180cdi 2015 edition led xenon navi alu

12 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Maj 19:14 Shitorja ,

MERCEDES A 180 CDI NEUVEZUVAN

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Maj 00:03 Shitorja ,

Mercedes-Benz A 180cdi 110ks 6 brzini 2007

3 150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 11:55 , ,

Mercedes-Benz A180 kupen vo Mak Auto Star

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
03 Maj 10:11 ,

MERCEDES A 180 CDI EKSTRA!!!

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 10:08 ,

MERCEDEZ - BENZ A180 CDI

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 10:07 Shitorja ,

MECEDES A180 CDI NEUVEZUVAN

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Pri 10:07 Shitorja ,

MECEDES A180 CDI NEUVEZUVAN

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Pri 10:07 Shitorja ,

MECEDES A180 CDI NEUVEZUVAN

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Pri 20:16 , ,

MERCEDES A 180 CDI 110KS 6 M/T 2005G ELEGANCE

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Pri 09:11 Shitorja , ,

Mercedes-Benz A 170 CDI 2000 so klima kako novo full

1 599 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Pri 08:21 ,

Mercedes-Benz A160

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 11:58 , ,

Mercedes A180 CDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 11:57 , ,

Mercedes A180 CDI

3 399 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 19:07 ,

Mercedes-Benz A class cdi 1999

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 19:07 ,

Mercedes-Benz A160 cdi automatik

3 290 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 19:08 Shitorja ,

Mercedes-Benz A 180 CDI 80KW 2013

11 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Pri 23:40 Shitorja ,

Mercedes-Benz A 200cdi avtomatik uvoz od Svajcarija

6 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 13:44 ,

Mercedes-Benz A-Klass 180 D 7G DCT Style 2015

17 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Pri 20:17 Shitorja , ,

MERCEDES A 170 CDI LONG GOD - 01 KLIMA KAKO NOVO FULL

1 799 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 17:31 ,

Mercedes Benz A 160 1999

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 18:01 ,

Mercesed benz A clasa 180

4 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Mercedes-Benz | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione