Berovë | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | C 230

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


05 Maj 20:32 , ,

Mercedes C230 ATESTIRAN PLIN

1 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 01:13 ,

Mercedes-Benz C 230 sport -97

2 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 13:07 , ,

Mercedes C 230 kompressor -97

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 08:58 , ,

Mercedes C 230 2.30 benzin -96

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim